Dieta na odległość w 3 krokach
Nigdy nie było to takie proste

Witaj! Jak już wiesz zajmuję się dietetyką kliniczną i hormonalną, głównie dietetyką skierowaną do kobiet, ale również dietetycznym wspieraniem płodności zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Jak to wygląda w skrócie? Zamawiasz wybraną formę współpracy poprzez formularz zamówienia znajdujący się poniżej. Następnie wypełniasz ankietę dietetyczną, którą otrzymujesz w formie linku, a ja jak najszybciej kontaktuję się z Tobą mailowo, w celu przekazania danych do przelewu i umówienia terminu i formy konsultacji online. Po około 10 dniach roboczych otrzymujesz ode mnie jadłospis w formie linku do pobrania, wysłanego poprzez SMS lub widomość email. 

Kiedy otrzymasz ode mnie wiadomość email? Na wiadomości odpowiadam do 24 h w dni pracujące, w godzinach 9.00 – 16.00. 

 

Jak to wygląda krok po kroku?

KROK 1

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA I ANKIETĘ DIETETYCZNĄ

Po wypełnieniu formularza zamówienia otrzymasz maila z linkiem do ankiety dietetycznej. Wypełnij ją na spokojnie, zapisz tam wszystko, co jest dla Ciebie istotne. Po wypełnieniu ankiety otrzymasz kolejny email z potwierdzeniem zamówienia diety. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego (24 h) otrzymasz ode mnie wiadomość powitalną, w której będzie informacja o danych do przelewu i proponowanych terminach konsultacji telefonicznej. Jeśli żaden z terminów nie będzie Ci odpowiadał, to zadzwoń do mnie, lub napisz, ustalimy termin dla Ciebie odpowiedni.

KROK 2

OPŁAĆ ZAMÓWIONY JADŁOSPIS I SPOTKAJ SIĘ ZE MNĄ NA KONSULTACJI

Po ustaleniu dogodnego terminu i formy konsultacji (poprzez Skype lub telefonicznie), wpłać przelewem tradycyjnym zaliczkę w kwocie 50 zł, na konto przez mnie wskazane w emailu powitalnym. Resztę kwoty należy wpłaci na konto na 7 dni przed przed terminem konsultacji. Po dokonaniu płatności i zaksięgowaniu przelewu, w terminie umówionej wizyty, spotykamy się na konsultacji dietetycznej w formie online, w trakcie której poznajemy się bliżej, uzupełniamy niezbędne informacje dot. Twojego zdrowia i preferencji żywieniowych, a także oczekiwań. Wspólnie opracowujemy strategię działania, aby osiągnąć jak najlepsze efekty.

KROK 3

ROZPOCZNIJ DIETĘ

Po ok. 10 dniach roboczych od konsultacji dietetycznej online otrzymujesz ode mnie indywidualny jadłospis w formie linku przesłanego na Twój email i/lub telefon. Możesz następnie pobrać dietę w pliku pdf na komputer i wydrukować. Teraz możesz już rozpocząć swoją dietę. Jeśli pojawiły się jakieś wątpliwości, napisz do mnie! W cenie jadłospisu masz możliwość jednorazowego wprowadzenia 2 zmian do jadłospisu (np. zamiana pomidora na ogórek, itp.). Jeśli chcesz zgłosić jakieś uwagi do jadłospisu, masz na to 2 dni robocze. Zmiany proszę jednak uzasadnić. Jeśli dieta wymaga modyfikacji w związku z błędnie wypełnioną ankietą (brak informacji m.in. o chorobach, lekach, alergiach, czy nietolerancjach), zmiana taka będzie dodatkowo płatna. Jeśli wykupiłaś pakiety współpracy otrzymasz ode mnie kartę kontroli cotygodniowej do wypełnienia. W terminie 2-3 tygodni odbywa się kolejna wizyta kontrolna.

Wybierz opcję współpracy

Konsultacja dietetyczna z jadłospisem

199
 • 1 konsultacja online
 • jadłospis tygodniowy w pliku pdf
 • indywidualne zalecenia w pliku pdf
 • lista zakupów

Konsultacja kontrolna z jadłospisem

129
 • miesięczna opieka profesjonalnego dietetyka
 • 1 konsultacja kontrolna online
 • 2 konsultacje online (pierwsza wizyta i wizyta kontrolna)
 • jadłospis tygodniowy w pliku pdf
 • indywidualne zalecenia w pliku pdf
 • lista zakupów
 • kontakt z dietetykiem i bieżąca kontrola postępów
 • rabat na przedłużenie pakietu o kolejne miesiące

Pakiet PREMIUM

499
 • miesięczna opieka profesjonalnego dietetyka
 • 2 konsultacje online (pierwsza wizyta i wizyta kontrolna)
 • 2 jadłospisy tygodniowe w pliku pdf
 • indywidualne zalecenia w pliku pdf
 • lista zakupów
 • kontakt z dietetykiem i bieżąca kontrola postępów (obejmuje kontakt z dietetykiem w postaci 1 wiadomości email + 1 rozmowy telefonicznej, wcześniej umówionej, max 30 minut))
 • rabat 20% na przedłużenie pakietu o kolejne miesiące
 • nielimitowany kontakt email
 • 2 rozmowy telefoniczne po wcześniejszym umówieniu (max. 2 x 30 minut)

Dlaczego warto?

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każda z nas jest inna i ma inne problemy zdrowotne i potrzeby, zatem gwarantuję Ci indywidualne podejście.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Posiadam wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną z zakresu dietetyki, w szczególności dietetyki w problemach kobiet i problemach hormonalnych.

OFERTA SKIEROWANA DO KOBIET

Ofertę online kieruję do kobiet, dlatego możesz czuć się wyjątkowo zaopiekowaną i wiedzieć, że tematy problemów kobiet nie są mi obce.

LECZENIE PRZYCZYNY, NIE OBJAWÓW

Działam całościowo. Staram się szukać przyczyny problemów, a nie jedynie skupiać się na objawach. Ponadto oprócz zmiany diety zwracam uwagę również na zmiany w stylu życia.

PROSTY SPOSÓB KONTAKTU

Najpierw wypełniasz ankietę online, a następnie kontaktujemy się mailowo i telefonicznie. Nie musisz obsługiwać komunikatorów internetowych, wystarczy, że masz telefon i dostęp do internetu.

MOŻLIWOŚĆ STAŁEGO KONTAKTU W RAMACH WYBRANYCH PAKIETÓW

W ramach wybranych pakietów masz możliwość stałego kontaktu ze swoim dietetykiem, co niewątpliwie korzystnie wpływa na skuteczność leczenia dietetycznego.

DOSTĘP DO JADŁOSPISU BEZ POBIERANIA APLIKACJI NA TELEFON

Nie chcesz instalować aplikacji na telefon? Nie musisz! Dietę pobierzesz online poprzez link wysłany na maila lub poprzez SMS. Nigdy nie było to takie proste.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla mnie priorytetem, dlatego korzystam z narzędzi, które gwarantują to bezpieczeństwo.

Jeśli wybrałaś pakiet dla siebie, skorzystaj z poniższego formularza zamówienia

Formularz zamówienia

Najczęstsze pytania

Konsultacje online w formie telefonicznej lub poprzez Skype. Dodatkowo wypełniasz ankietę dietetyczną online.

Oferuję również konsultacje stacjonarne w gabinecie. Jednak w ramach wykupionego pakietu online nie możesz skorzystać z wizyty stacjonarnej. Jeśli zależy Ci na konsultacji w gabinecie, kliknij TUTAJ. Ponadto już wkrótce pojawi się możliwość zakupu ebook’ów.

Jeśli chcesz zamówić jadłospis na odległość, to musisz wybrać i opłacić jedną z usług dietetycznych (konsultacja indywidualna lub pakiet dietetyczny). W tym celu należy wypełnić formularz zamówienia i ankietę dietetyczną, a następnie po otrzymaniu maila zwrotnego, opłacić przelewem wybraną usługę.

Jeśli nie masz badań krwi możesz zamówić pakiet dietetyczny, ale wówczas musisz wykonać zlecone przez mnie badania przed opracowaniem jadłospisu.

Tak, jest to konieczne.

Przed konsultacją dietetyczną należy wykonać niezbędne badania laboratoryjne. Podstawą jest badanie: morfologii krwi, poziom glukozy we krwi, lipidogramu, ale także wartość badania funkcji tarczycy (badanie TSH, fT3, fT4), badanie poziomu witaminy D3 w osoczu, badanie insuliny we krwi na czczo (razem z badaniem glukozy). W sytuacji innych problemów zdrowotnych również badania związane z obecnymi chorobami i dolegliwościami. W razie potrzeby wykonania w Twoim przypadku innych badań, otrzymasz ode mnie listę badań do wykonania.

Jest to niezwykle proste. Po wypełnieniu formularza zamówienia otrzymasz maila zwrotnego z linkiem do ankiety dietetycznej. Wystarczy, że ją wypełnisz i zatwierdzisz. Jednocześnie dostaniesz potwierdzenie zamówienia diety na adres email podany przy rejestracji. Kolejny email otrzymasz od aplikacji nuvero.pl, z której korzystam.

Jadłospis i zalecenia otrzymujesz po ok. 10 dniach roboczych od momentu konsultacji dietetycznej  (mailowej/telefonicznej).

W zależności od pakietu otrzymasz 1 lub 2 jadłospisy. Jadłospis, który opracowuję dla Ciebie jest indywidualny i dostosowany do Twoich chorób i dolegliwości, a także potrzeb i preferencji. Jeśli na czymś szczególnie Ci zależy, powiedz mi o tym. Postaram się to uwzględnić przy tworzeniu dla Ciebie diety.

Zalecenia dietetyczne otrzymasz w pliku pdf razem z jadłospisem. W ramach zaleceń znajdziesz opis przypadku, cel do osiągnięcia, szacunkowy czas osiągnięcia celu (dotyczy diet redukcyjnych), ogólne zasady diety, szczegółowe zalecenia dietetyczne, a także informacje dotyczące ewentualnej suplementacji). Nie opracowuję zamienników produktów w diecie, ponieważ nie ma zamiennika 1:1, więc nie jestem w stanie stwierdzić czy stosowanie zamienników będzie równie skuteczne jak dieta.

Jadłospis możesz stosować maksymalnie 4 tygodnie. Potem musi być zmodyfikowany lub opracowany nowy ze względu na to, iż potrzeby organizmu też mogą ulec zmianie w procesie zmiany. 

W terminie ok. 10 dni roboczych od momentu konsultacji telefonicznej/mailowej otrzymujesz link do pobrania jadłospisu, listy zakupów i indywidualnych zaleceń w pliku pdf na swój adres email (aplikacja nuvero.pl) lub w postaci SMS. Nie potrzebujesz wgrywać na telefon żadnych aplikacji!

Przy pakiecie wizyt jesteśmy w kontakcie. Na wizytę kontrolną będę chciała Cię umówić na pierwszej konsultacji. Jeśli nie, to nie będziesz mogła zdecydować się na odpowiedni termin, to skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie w tej sprawie.

NIE. Wg ustawy o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827) nie możesz odstąpić od umowy. Nie masz prawa do odstąpienia od umowy z uwagi na charakter świadczonych usług (usługa wykonywana na specjalne zamówienie klienta – konsultacje, jadłospis, itp.), nie otrzymasz zatem zwrotu kosztów zakupu usługi (częściowo czy w całości). W uzasadnionych przypadkach masz jednak prawo do reklamacji.   

Jeśli chcesz kontynuować ze mną współpracę, musisz zamówić wizytę kontrolną z jadłospisem, poprzez wypełnienie kwestionariusza wizyty kontrolnej i dalej postępować wg instrukcji (aby wypełnić kwestionariusz, kliknij w przycisk przekierowujący do ankiety, którą wypełniałaś przed pierwszą wizytą, a tam wybierz wizyta kontrolna).